Замовити online

Порядок здійснення замовлення в друкарні ПП «Колвес»

Якщо у вас є готовий макет:

 1. Передайте файл, який відповідає Вимогам до офісу друкарні (м.Львів, вул. Грабовського, 11) чи відправте його електронною поштою за адресою: kolves@mail.ru, вказавши контактну особу та номер телефону.
 2. Уточніть тираж, щільність паперу, колірність (кількість кольорів), вартість замовлення та бажані строки виконання.
 3. Робота здається в друк після внесення передоплати в розмірі 50% для замовлень вартістю менше 400 грн. і повна передоплата при вартості замовлення більше 400 грн.
 4. Термін виконання листовогодруку 3-4 дні, коротші терміни - узгоджуються окремо і не є гарантованими. Термін виконання замовлень, що друкуються групами (візитки, календарики та єврофлаєри тиражем 1000 шт.) - до 1,5 тижня.
 5. Про готовність продукції Вас буде повідомлено менеджером друкарні.

 

Якщо у вас немає готового макету:

 1. Надайте дизайнеру необхідну інформацію, фотографії та ілюстрації, логотипи, що повинні бути використані в макеті.
 2. Після узгодження макету підпишіть його до друку з підтвердженням ілюстративної та текстової частини. За відсутність чи неточність інформації, яка була на підписаному макеті друкарня відповідальності не несе.
 3. Уточніть тираж, щільність паперу, кольорність, вартість замовлення та можливі строки виконання.
 4. Робота здається в друк післявнесення передоплати в розмірі 50% для замовлень вартістю менше 400 грн. і повна передоплата при вартості замовлення більше 400 грн.
 5. Термін виконання листових замовлень 3-4 дні, коротші терміни - узгоджуються окремо і не є гарантованими. Термін виконання замовлень, що друкуються групами (візитки, календарики та єврофлаєри тиражем 1000 шт.) - до 1,5 тижня.
 6. Про готовність продукції Вас буде повідомлено менеджером друкарні.

 

Замовлення можна забрати з офісу – м.Львів, вул.Грабовського,11, або домовитись про доставку.

 

 

Замовити онлайн


 1. * - Обов'язкове поле