Буклети

Буклет - це надрукований аркуш паперу, що має один, два або більше згинів (фальців). Завдяки невеликій вартості й високій інформативності буклет може стати для Вас найбільш ефективним видом інформаційного носія. У формі буклетів Ви можете видати стислий каталог продукції, путівник, довідник тощо.

Традиційний і найпоширеніший формат буклету - листівка формату А4 (210x297мм), складена 2 рази . Такий формат буклету у складеному вигляді має розмір 210х100мм (1/3 А4 формату), що дозволяє йому вміщатися в стандартному поштовому конверті. Найпоширеніший варіант - крейдований папір щільністю від 115 до 150 г/м.кв. Така щільність найкраще підходить для фальцювання. Для іміджевих буклетів часто використовується папір щільністю 200-300 г/м. з ламінацією.


Календарі

Кишеньковий календар - це найпоширеніший фірмовий сувенір.
Він використовується протягом всього року і є носієм Вашої рекламної інформації. Друкарня пропонує друк кишенькових календарів на папері щільністю 300 г/м з ламінацією на лицевій стороні від 100 штук. Розмір календарика – 70х100мм.

Квартальний календар є зручним варіантом офісного календаря з пересувним віконцем та трьома місяцями на одній площині. Верхня четверта площина заповнена Вашою рекламною інформацією.

Настінний перекидний календар – це багатосторінкове видання великого формату, дорогий та престижний атрибут Вашої фірми. Найчастіше друкується в форматі А3 на 6 чи 12 листів, скріплених пружиною.


Плакати та афіші

Плакат або афіша – листове поліграфічне видання, що використовується в рекламних, агітаційних, інформаційних або навчальних цілях, з яскравою графікою чи художньою фотографією і, як правило, з коротким текстом. Формат – А3 (420х297мм) або А2 (420х594мм). Найчастіше для друку використовується крейдований матовий чи глянцевий папір щільністю 115 чи 130г/м. Друк може бути повнокольоровим (4+0) або зробленим в одну, дві чи три фарби. Для захисту плаката від впливу зовнішнього середовища можна використати ламінування. При цифровому друці тираж – від 1 примірника.


Флаєри

Флаєри – яскраво оформлені задруковані листи, один з найпопулярніших, недорогих та ефективних засобів рекламного впливу на споживача.  Розповсюджувані в громадських місцях перед акціями, виставками, презентаціями флаєри та рекламні листівки описують характеристики й переваги товару чи послуги, пропонують привабливі ціни, повідомляють тему й час проведення різних заходів, його учасників, схеми проїздів та міні-карти. Часто надає знижку при його пред'явленні.  Як правило, флаєри виготовляються у «євро» форматі (1/3 А4 або 210х100 мм). Також популярними є розміри А5 (148х210 мм), А6 (148х100 мм). Найчастіше для друку флаєрів та листівок використовується глянцевий крейдований папір щільністю від 90г/м до 150г/м.


Візитки

Візитки – традиційні носії контактної інформації про людину фірму, або організацію, є важливою частиною корпоративного стилю та дієвим рекламним носієм. Друкарня ПП Колвес здійснює друк візиток у найпоширенішому форматі – 50х90мм. Для друку використовується папір щільністю 300г/м та ламінація з однієї сторони. Тираж офсетного друку від 1000 штук. При замовленні візитівок від 100 штук використовується цифровий друк. Приймаємо замовлення на друк візитівок під «пластикову картку», розміром 86х54мм, з закругленими кутиками.


Альбоми, журнали, брошури, каталоги

Альбоми, журнали, брошури, каталоги – багатосторінкові видання з поданням різноманітної інформації, від довідникової до розважальної. Формат видання залежить від побажання замовника (від А6 формату 105х148мм до А3 формату 297х420мм). При цифровому друці тираж – від 1 примірника.


Книги

Книги – неперіодичне друковане видання у твердій чи м'якій обкладинці, призначене для тривалого використання. ПП Колвес має великий досвід по виготовленню різноматнітних книжок, від чорно-білих на офсетному папері до повноколірних ілюстрованих виданьнь на крейдованому папері.


Щоденники

Приймаємо замовлення на виготовлення щоденників для вашої школи. Наші дизайнери створять для вас неповторний дизайн з важливою інформацією про Вашу школу, вчителів, картою району, де розташована Ваша школа, тощо. Великий вибір зразків допоможе Вам у Вашому виборі.


Папки

Папки виготовляються для утримування до 100 стандартних аркушів офсетного паперу щільністю 80 г/м. Яскраві, барвисті або стильні фірмові папки - А4 формату, в складеному стані, з трикутною кишенею. Найчастіше виготовляються з крейдованого паперу щільністю 300 г/м, з матовою або глянцевою ламінацією. На зовнішніх сторінках фірми розміщують свій логотип, координати та іншу корисну інформацію.


Пакети

Паперові пакети – це дуже стильний аксесуар для упаковки вашої продукції, корпоративних дарунків або рекламних матеріалів. Різновид розмірів, від маленьких для сувенірів до значних розмірів для одягу, виготовлені на 200–300 гр/м крейдованому папері з матовою або глянцевою ламінацією дозволять елегантно розмістити ваш логотип і рекламу.


Дипломи, грамоти, подяки

Під час святкування урочистих подій працівники різних сфер, учні, спортсмени … отримують дипломи, подяки, грамоти та різноманітні відзнаки. Пропонуємо Вам послуги із виготовлення дипломів, грамот, подяк, сертифікатів. Як правило, всі вони друкуються на щільному 250–300 г/м матовому або глянцевому крейдованому папері.


Наклейки, стікери

Наклейки, стікери виготовляються способом офсетного або цифрового друку на самоклеючому папері, на зворотньому боці якого нанесений клей та підкладка, від якої він легко відділяється. Така наклейка може прикріплюватися практично до будь-яких поверхонь і використовується як для виготовлення етикеток, так і в рекламних цілях.


Бірки, цінники

Бірки, цінники є необхідними при будь-якої торгівельній і виробничій діяльності. Вони не тільки інформують покупця про властивості товару, але й підкреслюють стиль і якість брендової продукції. Виготовляються, як правило на крейдованому картоні, часто з тисненням «золотом» або «сріблом».


Фірмові бланки

Фірмовий бланк – це один з елементів фірмового стилю. Якісно виготовлений фірмовий бланк буде вигідно вирізняти Ваші документи, підкреслить високий рівень та надійність Вашої компанії. Написаний на такому бланку лист приверне увагу респондента.

Бланк, як правило, друкується у стандартному форматі A4 на офсетному папері щільністю 80-90 г/м.кв чи на матовому крейдованому папері.