Додрукарські послуги

  • літературне редагування професійним коректором.
  • розробка оригінал-макетів, логотипів, фірмового стилю.
  • дизайн поліграфічної продукції.
  • макетування упаковки і коробок.
  • комп’ютерний набір і верстка.
  • сканування.
  • обробка чорно-білих та кольорових ілюстрацій.

Післядрукарські послуги

Ламінування
Одностороннє або двостороннє матовою, або глянцевою плівкою. Надає виробам іміджевий вигляд і захищає їх від пошкоджень.

Конвертне ламінування
Дозволяє отримувати поліграфію, до А3 формату, зроблену «під пластик». Часто застосовується для виготовлення «пластикових» карток стандартного розміру (86 х 54мм) з закругленими краями. Ідеально підходить для виготовлення меню, для захисту плівкою документів.

Ламінування фольгою
Доцільне при малих тиражах для надання яскравості дипломам, подякам, грамотам, вітальним листівкам, візитівкам тощо. Є в наявності «золота», «срібна», синя, зелена і темно рожева фольга. Не потребує виготовлення форм під тиснення.

Тиснення фольгою
Застосовується при великих тиражах. Попередньо необхідне виготовлення форми під тиснення.

Фальцювання
Фальцювання - це згин листа. Наприклад, якщо лист зігнути навпіл, то вийде буклет, що має один згин (один фальц). Фальцювання проводиться на спеціальних фальцювальних машинах.

Біговка
Біговка - це продавлювання канавки на аркуші з цупкого паперу для подальшого згину. На матеріал наносяться лінії згинів за допомогою тупих дискових ножів або планками в бігувальні машинах, які вдавлюють і ущільнюють матеріал. Від фальцювання відрізняється дещо іншою (більш яскраво вираженою) лінією згину, а також можливістю здійснення даного процесу на більш щільних матеріалах.

Висічка
Висічка друкованих виробів за допомогою гострого заточеного штампу. Може бути будь-якої конфігурації. Застосовується при виготовленні коробок, етикеток, бірок, папок, листівок, рекламних матеріалів.

Перфорація
Перфорація - це система отворів, розташованих в лінію, в листовому або рулонному матеріалі, що забезпечує легкий розрив матеріалу по цій лінії. Створюється за допомогою спеціальних перфораційних ножів.

     

Палітурно-брошурувальні роботи
Це завершальні процеси, що призводять до отримання з надрукованих аркушів зошити, каталоги, брошури, журнали або книги в обкладинці або палітурці. Включають в себе фальцювання, добірку, шиття або безшвейне скріплення книжково-журнальних виробів.

Нумерація
Нанесення послідовно мінливих номерів на окремі види поліграфічної продукції, (наприклад, на цінних паперах, рахунка, фірмових бланках).


Оперативна поліграфія

Дозволяє виконувати якісний друк на офсетному, крейдованому, дизайнерському папері буклетів, брошур, листівок, дипломів, подяк, сертифікатів, візиток і бейджиків, плакатів і постерів, календарів, бланків, презентаційних матеріалів, листівок привітальних, запрошень на весілля та інші святкові заходи. При необхідності дає можливість персоніфікації даних та виведення нумерації.

В невеликих тиражах вартість таких виробів значно нижча, ніж при офсетному друці. Терміни виконання від 10 хвилин до доби.

Цифровий друк

Цифровий друк – один з найбільш популярних сучасних методів друку в поліграфії. За допомогою цього способу друку можливо друкувати документи безпосередньо з комп'ютера, без додаткових процесів додрукарської підготовки. Це істотно заощаджує час на процес виробництва друкованої продукції. Друк малих тиражів методом цифрового друку дуже вигідний і рентабельний за рахунок економії на дорогих додрукарських операціях. Цифровий друк дає можливість виготовляти малі тиражі поліграфічної продукції і надавати замовникам великий асортимент друкарських послуг з виготовлення того чи іншого виду поліграфічних виробів. У країнах, де бізнес і поліграфія розвинена не перший рік, оперативний друк на вимогу – одна з найважливіших галузей застосування цифрового друку. Якість відбитків не нижча, ніж в офсетному друці, але разом з тим, при використанні методу цифрового друку стало можливим персоніфікувати відбитки, оперативно змінювати текст або зображення. Значно знижується не тільки вартість додрукарської підготовки, (не виготовляються друкарські форми і плівки), але й ризик втрати якості на цих стадіях друку. За допомогою цифрового друку можна виготовляти візитки, листівки, буклети, календарі різних видів, бланки, самокопіювальні документи, флаєри, цінники, етикетки і багато іншого. Цифровий друк широко застосовується для друку малотиражних рекламних або комерційних видань, в які можуть бути внесені зміни в процесі виготовлення тиражу навіть після друку кожного екземпляра.

Виконуємо кольоровий друк на лазерному принтері KONIKA-MINOLTA bizhubC224e та чорно-білий друк на лазерному принтері KONIKA-MINOLTA bizhub 215. Роздрук чорно-білих документів на bizhub 215 значно дешевший, ніж на кольоровому принтері. Формат паперу для друку на C224e – SRA3 (318 x 447 mm) і А3 формат (297 х 420 мм) для bizhub 215.

Ламінування фольгою
Ламінування фольгою - це процес нанесення фольги на покриті тонером лазерного принтера ділянки паперу та картону (як правило крейдованого, до 350 гр./м.кв.) під впливом високої температури. Фольга наноситься на віддруковане зображення. На відміну від тиснення фольгою - на зворотному боці немає слідів кліше. Зображення добре опрацьовується. Технологія не призначена для дизайнерських і фактурних паперів, тому що тонер в поглибленнях фактури не спікається з фольгою. Для ламінування фольгою застосовується фольга тільки стандартних кольорів. Фольга може бути глянцевою, матовою і голографічною. Після нанесення яскравої, блискучої, насичених кольорів фольги поліграфічні вироби, (подяки, дипломи, листівки, запрошення, візитки і.т.д.) набувають неповторного дорогого, іміджевого і святкового вигляду.
Пропонуємо декілька варіантів глянцевої кольорової фольги: золота, срібна, рожева, синя, зелена. Можливе замовлення фольги будь-якого кольору через інтернет-магазини, навіть голографічної.

Конвертне ламінування
У повсякденному житті часто доводиться замовляти різного роду поліграфічну продукцію - від серйозних документів до календарів і візитних карток. Найбільш важливі документи ми намагаємося зберегти у первозданному вигляді якомога довше - вибираємо якісний папір, надійну фарбу, зберігаємо документи у спеціальних папках. Однак навіть у найбарвистішої та якісної паперової продукції є один істотний недолік - папір дуже недовговічний. Для збільшення терміну служби паперових документів існує порівняно недорогий, але ефективний спосіб післядрукарської обробки - ламінування.
Крім звичайного ламінування глянцевими або матовими плівками ми пропонуємо «конвертне ламінування» - вид гарячого ламінування, при якому оригінал міститься у "конверт" із плівки до А3 формату, після чого пропускається через нагріті вали ламінатора. Пакетне ламінування застосовується для обробки невеликих оригіналів, віддрукованих в єдиному екземплярі або малими тиражами: документів різних видів, бейджів, пропусків, водійських прав, а також буклетів, листівок, меню для кафе і т.д. Захищеним таким чином з двох боків документами не страшні волога, пил, бруд, вони не мнуться і не стираються. При «конвертному ламінуванні» застосовується плівка від 100 до 250 мікрон. Двостороннє ламінування такою плівкою дозволяє продукції досягти щільності пластикової карти. Є ще одна властивість ламінування: воно може значно покращити якість зображення. При використанні глянцевих плівок зображення «проявляється», фарби стають більш контрастними і соковитими. Завдяки ефекту «проявлення» недорогий папір з покриттям набуває вигляду розкішного фотопаперу.