Оперативна поліграфія

Дозволяє виконувати якісний друк на офсетному, крейдованому, дизайнерському папері буклетів, брошур, листівок, дипломів, подяк, сертифікатів, візиток і бейджиків, плакатів і постерів, календарів, бланків, презентаційних матеріалів, листівок привітальних, запрошень на весілля та інші святкові заходи. При необхідності дає можливість персоніфікації даних та виведення нумерації.

В невеликих тиражах вартість таких виробів значно нижча, ніж при офсетному друці. Терміни виконання від 10 хвилин до доби.

Цифровий друк

Цифровий друк – один з найбільш популярних сучасних методів друку в поліграфії. За допомогою цього способу друку можливо друкувати документи безпосередньо з комп'ютера, без додаткових процесів додрукарської підготовки. Це істотно заощаджує час на процес виробництва друкованої продукції. Друк малих тиражів методом цифрового друку дуже вигідний і рентабельний за рахунок економії на дорогих додрукарських операціях. Цифровий друк дає можливість виготовляти малі тиражі поліграфічної продукції і надавати замовникам великий асортимент друкарських послуг з виготовлення того чи іншого виду поліграфічних виробів. У країнах, де бізнес і поліграфія розвинена не перший рік, оперативний друк на вимогу – одна з найважливіших галузей застосування цифрового друку. Якість відбитків не нижча, ніж в офсетному друці, але разом з тим, при використанні методу цифрового друку стало можливим персоніфікувати відбитки, оперативно змінювати текст або зображення. Значно знижується не тільки вартість додрукарської підготовки, (не виготовляються друкарські форми і плівки), але й ризик втрати якості на цих стадіях друку. За допомогою цифрового друку можна виготовляти візитки, листівки, буклети, календарі різних видів, бланки, самокопіювальні документи, флаєри, цінники, етикетки і багато іншого. Цифровий друк широко застосовується для друку малотиражних рекламних або комерційних видань, в які можуть бути внесені зміни в процесі виготовлення тиражу навіть після друку кожного екземпляра.

Виконуємо кольоровий друк на лазерному принтері KONIKA-MINOLTA bizhubC224e та чорно-білий друк на лазерному принтері KONIKA-MINOLTA bizhub 215. Роздрук чорно-білих документів на bizhub 215 значно дешевший, ніж на кольоровому принтері. Формат паперу для друку на C224e – SRA3 (318 x 447 mm) і А3 формат (297 х 420 мм) для bizhub 215.

Ламінування фольгою
Ламінування фольгою - це процес нанесення фольги на покриті тонером лазерного принтера ділянки паперу та картону (як правило крейдованого, до 350 гр./м.кв.) під впливом високої температури. Фольга наноситься на віддруковане зображення. На відміну від тиснення фольгою - на зворотному боці немає слідів кліше. Зображення добре опрацьовується. Технологія не призначена для дизайнерських і фактурних паперів, тому що тонер в поглибленнях фактури не спікається з фольгою. Для ламінування фольгою застосовується фольга тільки стандартних кольорів. Фольга може бути глянцевою, матовою і голографічною. Після нанесення яскравої, блискучої, насичених кольорів фольги поліграфічні вироби, (подяки, дипломи, листівки, запрошення, візитки і.т.д.) набувають неповторного дорогого, іміджевого і святкового вигляду.
Пропонуємо декілька варіантів глянцевої кольорової фольги: золота, срібна, рожева, синя, зелена. Можливе замовлення фольги будь-якого кольору через інтернет-магазини, навіть голографічної.

Конвертне ламінування
У повсякденному житті часто доводиться замовляти різного роду поліграфічну продукцію - від серйозних документів до календарів і візитних карток. Найбільш важливі документи ми намагаємося зберегти у первозданному вигляді якомога довше - вибираємо якісний папір, надійну фарбу, зберігаємо документи у спеціальних папках. Однак навіть у найбарвистішої та якісної паперової продукції є один істотний недолік - папір дуже недовговічний. Для збільшення терміну служби паперових документів існує порівняно недорогий, але ефективний спосіб післядрукарської обробки - ламінування.
Крім звичайного ламінування глянцевими або матовими плівками ми пропонуємо «конвертне ламінування» - вид гарячого ламінування, при якому оригінал міститься у "конверт" із плівки до А3 формату, після чого пропускається через нагріті вали ламінатора. Пакетне ламінування застосовується для обробки невеликих оригіналів, віддрукованих в єдиному екземплярі або малими тиражами: документів різних видів, бейджів, пропусків, водійських прав, а також буклетів, листівок, меню для кафе і т.д. Захищеним таким чином з двох боків документами не страшні волога, пил, бруд, вони не мнуться і не стираються. При «конвертному ламінуванні» застосовується плівка від 100 до 250 мікрон. Двостороннє ламінування такою плівкою дозволяє продукції досягти щільності пластикової карти. Є ще одна властивість ламінування: воно може значно покращити якість зображення. При використанні глянцевих плівок зображення «проявляється», фарби стають більш контрастними і соковитими. Завдяки ефекту «проявлення» недорогий папір з покриттям набуває вигляду розкішного фотопаперу.