Післядрукарські послуги

Ламінування
Одностороннє або двостороннє матовою, або глянцевою плівкою. Надає виробам іміджевий вигляд і захищає їх від пошкоджень.

Конвертне ламінування
Дозволяє отримувати поліграфію, до А3 формату, зроблену «під пластик». Часто застосовується для виготовлення «пластикових» карток стандартного розміру (86 х 54мм) з закругленими краями. Ідеально підходить для виготовлення меню, для захисту плівкою документів.

Ламінування фольгою
Доцільне при малих тиражах для надання яскравості дипломам, подякам, грамотам, вітальним листівкам, візитівкам тощо. Є в наявності «золота», «срібна», синя, зелена і темно рожева фольга. Не потребує виготовлення форм під тиснення.

Тиснення фольгою
Застосовується при великих тиражах. Попередньо необхідне виготовлення форми під тиснення.

Фальцювання
Фальцювання - це згин листа. Наприклад, якщо лист зігнути навпіл, то вийде буклет, що має один згин (один фальц). Фальцювання проводиться на спеціальних фальцювальних машинах.

Біговка
Біговка - це продавлювання канавки на аркуші з цупкого паперу для подальшого згину. На матеріал наносяться лінії згинів за допомогою тупих дискових ножів або планками в бігувальні машинах, які вдавлюють і ущільнюють матеріал. Від фальцювання відрізняється дещо іншою (більш яскраво вираженою) лінією згину, а також можливістю здійснення даного процесу на більш щільних матеріалах.

Висічка
Висічка друкованих виробів за допомогою гострого заточеного штампу. Може бути будь-якої конфігурації. Застосовується при виготовленні коробок, етикеток, бірок, папок, листівок, рекламних матеріалів.

Перфорація
Перфорація - це система отворів, розташованих в лінію, в листовому або рулонному матеріалі, що забезпечує легкий розрив матеріалу по цій лінії. Створюється за допомогою спеціальних перфораційних ножів.

     

Палітурно-брошурувальні роботи
Це завершальні процеси, що призводять до отримання з надрукованих аркушів зошити, каталоги, брошури, журнали або книги в обкладинці або палітурці. Включають в себе фальцювання, добірку, шиття або безшвейне скріплення книжково-журнальних виробів.

Нумерація
Нанесення послідовно мінливих номерів на окремі види поліграфічної продукції, (наприклад, на цінних паперах, рахунка, фірмових бланках).